Okunma

BlackBerry AppWorld’den Rekor


13 Temmuz 2011 Çarşamba 19:45
BlackBerry AppWorld’den Rekor

Akıllı telefon pazarının efsanevi isimlerinden biri olan BlackBerry’ler artık eski kariyerinin biraz dışına taşmaya başladı. RIM’in çağın gereklilikleri ölçüsünde eğlenceye de ciddi bir pay ayırma çabası, mobil uygulama mağazasının etkinliğini de artırmışa benziyor.

Tüm mobil uygulama mağazalarında olduğu gibi oyunların yoğun ilgi gördüğü AppWorld, PlayBook ile başarı çıtasını epey yükseltmişti. RIM’in bugün açıkladığı rakam da hızlı yükselişin açık bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Toplamda 1 Milyardan fazla indirmenin yapıldığı AppWorld için bu rakam ciddi önem taşıyor. Her ne kadar şirket için bu başarı rakiplerinin epey gerisinde olsa da BlackBerry adına başarı göstergesi olarak yorumlanıyor.

:: Siz BlackBerry için uygulamaları nereden indiriyorsunuz?




yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “BlackBerry AppWorld’den Rekor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bir Blackberry kullanıcı olarak rakiplerimizde olsa bu gurur verici bir şey !

" BlackBerry AppWorld’den Rekor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry AppWorld’den Rekor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry AppWorld’den Rekor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "