Okunma

BlackBerry Elmadan Isırık Aldı


25 Eylül 2009 Cuma 08:20
BlackBerry Elmadan Isırık Aldı

Apple bağımlısı BlackBerry kullanıcıları için sevindirici gelişmeler yaşanıyor şu sıralar. BlackBerry Desktop yazılımı bundan sonra Mac OS için de kullanılabilir olacak. RIM (Research in Motion) konuyla ilgili resmi açıklamayı yapmış bulunuyor. BlackBerry’nin resmi blog‘unda, yazılımın 1.0 versiyonunu Mac için uyarlayacaklarını da açıkladılar. Blog’da adım adım senkronizasyon anlatılıyor.

 

BlackBerry Desktop yazılımı kurulduğu ve BlackBerry‘e USB aracılığı ile bağlanıldığı vakit, kullanıcılar bir karşılama ekranı ile karşı karşıya gelecek. Burada, senkronizasyon ile ilgili bilgiler açıkça anlatılacak. Yazılım için en önemli özelliklerden biri de, BlackBerry’nin birden fazla bilgisayarla senkronizasyon sağlayabiliyor olmasıdır. Kısacası hem iş yerinizde, hem de evinizde BlackBerry ile senkronizasyon sağlayabilirsiniz. Bunun için Safer Sync ayarlarına bakmanız yeterli.

:: BlackBerry kullanıyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry Elmadan Isırık Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry Elmadan Isırık Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry Elmadan Isırık Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "