Okunma

Blackberry Kullanıcılarına Özel WordPress


09 Ekim 2009 Cuma 13:24
Blackberry Kullanıcılarına Özel WordPress

Blackberry kullanıcılarının, WordPress tabanlı bloglarını düzenlemelerini kolaylaştıran mobil istemci güncellendi. Ciddi performans iyileştirmeleri içeren uygulama, birçok güzel özelliği de beraberinde getiriyor.

Yazılım, mobil istemcilerde görmeye pek de alışık olmadığımız, üniversal avatar desteği olarak ifade edilebilecek Gravatar desteğine kavuşmuş. Sayfalarda yer alan URL adreslerinin ön tanımlı BlackBerry tarayıcısı ile açılmasını sağlayan geç kalmış bir özellik de bu versiyon ile sağlanmış. Bunun yanı sıra yorumları tek tuşla yanıtlayabilme ve yönetim panelinden düzenleyebilme, liste halinde yazıları görebilme ve toplu değişiklik yapabilme uygulamanın dikkat çeken yeni niteliklerinden.

Yeni dil seçeneklerine de kavuşan program ne yazık ki henüz Türkçe desteğine sahip değil. Buradan indirebileceğiniz program ücretsiz olarak sunuluyor.

:: Yazılım hakkındaki fikirlerinizi SDN forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blackberry Kullanıcılarına Özel WordPress konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blackberry Kullanıcılarına Özel WordPress ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blackberry Kullanıcılarına Özel WordPress ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "