Okunma

BlackBerry’lere MySpace


20 Kasım 2008 Perşembe 09:24
BlackBerry’lere MySpace

Yeni MySpace uygulaması, BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar, deneyimlerini yanlarında taşımalarına olanak sağlıyor. Kişiye özel MySpace arayüzü, MySpace kullanıcılarına BlackBerry akıllı telefonlarının bir tuşuyla, güncellemelerini görmelerine, gerçek zamanlı mesaj yollamalarına ve profillerine fotoğraf yüklemelerine olanak sağlayacak birçok özelliğe erişebilmelerine imkan tanıyacak.

Ne Gibi Özellikleri Var?

:: Yorum, bülten ve mesajlaşma içeren tam donanımlı mesajlaşma arayüzü.
:: Gerçek zamanlı durum güncellemeleri.
:: Arkadaş taleplerini görüp, ekleyebilir, cevap verebilme.
:: Kamera entegrasyonu ve kullanıcıların istedikleri zaman istedikleri yerde fotoğraf çekme, sınıflandırma ve yüklemelerine olanak sağlayan optimize fotoğraf yönetimi.
:: Arkadaş albümlerine erişim ve yorum yazabilme.
:: Yeni MySpace etkinlikleri bildirimi.

Nasıl Edinebiliriz?

BlackBerry akıllı telefonları için MySpace uygulamasını indirmek için, BlackBerry tarayıcınızdan www.blackberry.com/myspace veya m.myspace.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: BlackBerry telefonunuzda chat yapmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: BlackBerry
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BlackBerry’lere MySpace konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry’lere MySpace ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry’lere MySpace ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "