Okunma

Blip.fm’e Youtube Geldi


22 Mayıs 2009 Cuma 06:19
Blip.fm’e Youtube Geldi

Geçtiğimiz haftalarda müziklerinin çoğunu imeem‘den alacağını açıklayan Blip.fm, şimdi de YouTube müzik kliplerini arşivine ekleyerek, veritabanını genişletti. Bundan böyle Blip.fm’i sadece hangi şarkıyı dinlediğinizi belirten bir mikro blog ve radyo olarak değil, aynı zamanda klip arama motoru olarak da kullanabilirsiniz.

Blip.fm hesabınızı Twitter ile ilişkilendirerek, müzik blog servisini kullanmayan Twitter kişilerinize de hangi şarkıları dinlediğinizi kolayca duyurabilirsiniz.

:: Blip.fm servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Blip.fm
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blip.fm’e Youtube Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blip.fm’e Youtube Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blip.fm’e Youtube Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "