Okunma

Blizzard Boş Durmuyor


01 Temmuz 2008 Salı 21:00
Blizzard Boş Durmuyor
WoW: Wrath of the Lich King ve Diablo III‘ün yanı sıra, Blizzard Paris’teki etkinlikte henüz adı koyulmamış bir devasa online oyunun da yapımını sürdürdüklerini açıkladı. Diablo III Worldwide Invitational etkinliğine ağırlığını koyunca gölgede kalan bu yeni projenin ısrarla Diablo ile ilgili olmadığı Blizzard Başkan Yardımcısı Rob Pardo tarafından vurgulanınca, akıllara yıllardır konuşulan World of StarCraft gibi bir ihtimal geliyor.

Tamamen Yeni Bir Seri mi?

Üç farklı taraf ve farklı dünyaları ile doğal bir MMORPG evreni olan StarCraft‘ın haricinde, yapımı süren oyun tamamen yeni bir evrene de sahip olabilir. Neticede 1998 yılındaki StarCraft‘tan bu yana Blizzard‘ın yeni bir seri ortaya çıkarmadığı bilinen bir gerçek. Rob Pardo ayrıca üzerinde çalışılan diğer üç oyunun çıkış tarihi için de her zamanki açıklamasını tekrarladı: "Hazır olduklarında piyasaya sürülecekler."

Bilgi İçin: Blizzard
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blizzard Boş Durmuyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bide baldurs gate 3 çıkarsa dadindan yinmez :)…

" Blizzard Boş Durmuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard Boş Durmuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard Boş Durmuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "