Okunma

Blizzard Boş Durmuyor


29 Mart 2009 Pazar 12:37
Blizzard Boş Durmuyor

Oyunları bir yapıp pir yapan Blizzard’un şu sıralarda StarCraft II ve Diablo III ile meşgul olduğu biliniyor. Bunlara ek olarak gelecekteki World of Warcraft eklentilerinin ve henüz adı konmamış bir yeni nesil devasa online oyunun da çalışmaları son hızla sürüyor. Ancak Blizzard bu, coştu mu dur durak bilmiyor.

Blizz’e Beşinci Seri

Firmanın şimdilerde “World of Warcraft eklentisi ya da bahsi geçen yeni nesil MMO olmayan” yepyeni bir oyun üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı. Bu gizemli projenin, Blizzard’ın 1998‘deki StarCraft’tan bu yana çıkaracağı ilk yeni seri olması beklenirken, oyunun şimdilik sadece test amaçlarıyla World of Warcraft motorunu kullandığı da gelen açıklamalar arasında.

Uzunca bir süre hakkında başka bilgi almama ihtimalimiz olsa da, Blizzard‘ın yepyeni bir seriyle oyun severlerin karşısına çıkacağını bilmek sevindirici.

:: Blizzard bu sefer hangi türe odaklansın?

Bilgi İçin : Blizzard
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blizzard Boş Durmuyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet 2025 yılına geldiğimizde bu oyun çıkmış olur heralde.

" Blizzard Boş Durmuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard Boş Durmuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard Boş Durmuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "