Okunma

Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj


17 Ekim 2008 Cuma 09:19
Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj

Her iki taraf da bugüne kadar “Bizim oyunumuz şöyle iyi, böyle farklı” temalı açıklamalarda bulundu. Ancak son olarak Blizzard öyle bir söz söyledi ki, Warhammer Online‘ın yapımcısı Mythic altından kolay kalkacak gibi görünmüyor. World of Warcraft‘tan ayrılıp Warhammer Online’a geçiş yapan oyuncuların yarısından fazlasının Azeroth‘a geri döndüğünü iddia eden Blizzard COO‘su Paul Sams; “Warhammer’ı ayrılma sebebi olarak gösteren oyuncuların yarısından fazlası şimdiden geri döndü” diyor.

Mesaj Çok Açık

Sözlerinin devamında Warhammer‘a, Mythic’e ve Mark Jacobs‘a övgüler yağdırsa da, Paul Sams’in açıklamasındaki mesaj gayet belirgin: “İyi denemeydi, ama olmadı çocuklar.” Bakalım Mythic‘in hırçın patronu Mark Jacobs, bu sefer nasıl bir karşılık verecek.

:: Warhammer Online mı World of Warcraft mı?

Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    PvE beklentisindeki oyuncu tabii ki WoW’a geri dönecek. Mark Jabocs ne cevap verir bilemem de Blizzard’dan biri öyle bir cümle kurduysa Paul Barnett muhtemelen küfürlü bir karşılık verecektir.

" Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard’dan Mythic’e İnce Mesaj ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "