Okunma

Blizzard ile Star Wars Hakkında


16 Kasım 2008 Pazar 08:20
Blizzard ile Star Wars Hakkında

Bugüne kadar kimler denemedi k; Guild Wars, Lord of the Rings, Dungeons & Dragons, Matrix Online, Age of Conan ve son olarak da Warhammer Online. Her biri kendi içinde başarılı oyunlar olsa da, MMORPG pazarında sahneyi World of Warcraft‘tan devralmayı kimse başaramadı. Ancak şimdi Blizzard‘ın bile görmezden gelemediği bir proje, geniş bir kitleye sabırsız zamanlar yaşatıyor; Star Wars: The Old Republic.

Blizzard da Star Wars MMO’dan Umutlu

Oyunu geliştiren Bioware olunca, Blizzard COO‘su Paul Sams bile The Old Republic hakkında “Onlara karşı bahse giremem.” demekten kendini alamıyor. Bioware‘in harika bir firma olduğunu ve bu oyunun omurgasında iyi tanınan bir seriyi kullandıklarını belirten Sams, bu ikisinin birleşiminin ortaya iyi bir oyun çıkaracağına inanıyor. MMORPG yapmanın zorluklarından da bahseden Sams, bu türdeki oyunları yapmak kadar devam ettirmenin de önem taşıdığını ve kullanıcıların beklentilerini karşılamanın çok ağır bir yük olduğunu da eklemeden edemiyor. Bakalım Bioware bu yükü kaldırabilecek mi.

:: Sizce Bioware imkansızı başarır mı?

Yazan : Erhan Kahraman
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blizzard ile Star Wars Hakkında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blizzard ile Star Wars Hakkında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blizzard ile Star Wars Hakkında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "