Okunma

Günlükleriniz Tek Merkezde


04 Aralık 2008 Perşembe 14:54
Günlükleriniz Tek Merkezde

Tüm günlük ve medya depolama hesaplarınızı Zoundry Raven adlı ücretsiz bir yazılım ile yöneterek her bir hesabınız için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmadan vakitten kazanabilirsiniz. Yazılımı açtığınız an kolay bir arayüz size işlemlerinizde eşlik ediyor. Create an Account diyerek hesaplarınızı Zoundry Raven‘e tanıtıyorsunuz. Bu işlemin ardından üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz günlüğünüzü hesaplarınız arasından seçip Write butonuna tıklamanız yeterli.


Resimin büyük halini görmek için tıklayın.

 

 

Program aynı zamanda günlükleriniz için şablon ve arayüz desteği de sunuyor. Blog Template Manager bölümünden yazılarınızın görüneceği arkaplan ve şablonları değiştirebilirsiniz. Yazılarınızın yanına resim, etiket, bağlantı adresi, video gibi çeşitli içerikleri de ekleyip düzenleme olanağınız bulunuyor.

 

Zoundry Raven sadece günlüklerle değil medya depolama sitelerindeki hesaplarınızla da yakından ilgileniyor. Add Storage‘den ulaşacağınız bu bölümde Picasa Web Album, Flickr, Image Shack, Custom FTP, Ripway FTP, LiveJournal ScrapBook gibi popüler internet sitelerindeki hesaplarınızı yönetme olanağınız bulunuyor.

İndirin

:: Zoundry Raven yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayınız. (10,39 MB)

:: Yazılım hakkındaki düşüncelerinizi SDN forumlarında paylaşın.

 

Bilgi İçin: Zoundry LLC
Yazan: Mehmet Erdem Yener
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günlükleriniz Tek Merkezde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günlükleriniz Tek Merkezde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günlükleriniz Tek Merkezde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "