Okunma

Blograzzi Tekrar Yayında


09 Eylül 2009 Çarşamba 11:27
Blograzzi Tekrar Yayında

Türkiye ve dünyada internet alanında yaşanan gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi, Blograzzi ile blog dünyasının nabzını ölçmeye hazırlanıyor! ‘Blog Dünyasına Odaklı Webrazzi’ olarak konumlandırılan Blograzzi, Webrazzi’nin internet sektörüne yönelik yaptığı yayını blog dünyasına ve blog yazarlarına yönelik sunuyor. Blograzzi, hem blog yazarları için değerli bir kaynak oluşturmayı, hem de bu alandaki gelişmelere ışık tutmayı hedefliyor.

 

Blog Dünyasına Odaklı Webrazzi olarak konumlandırılan Blograzzi, hem blog yazarları için değerli bir kaynak oluşturmayı, hem de bu alandaki gelişmelere ışık tutmayı hedefliyor.

 

Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal, konu hakkındaki görüşlerini şöyle getiriyor: “Webrazzi’yi uzun süredir takip eden kullanıcılarımız Blograzzi’yi hatırlıyorlardır. 2009 yılının Ocak ayında girişimdeki ortağım Inveon’a devrettiğim ancak isim hakkını saklı tuttuğum Blograzzi’yi şimdi farklı bir yapıyla yeniden yayına aldık. Bu kararımızın altında ise sosyal medyanın en önemli oyuncularından biri olan blogların ilgiye ve dikkate ihtiyaç duyduklarını düşünmemiz yatıyor.

Bilindiği üzere Webrazzi’nin ilk alt sitesi Teknorazzi’ydi. Bunu Webrazzi.TV izlemişti. Şimdi ise Blograzzi ile ağımızı daha da genişletiyoruz. Gelecek günlerde ise birkaç ek özellik daha ekleyerek Blograzzi’nin gücüne güç katmayı planlıyoruz.”

:: Hangi blog sitelerini takip ediyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blograzzi Tekrar Yayında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şuraya bir link koysanız da bizi yazmaktan kurtarsanız.

" Blograzzi Tekrar Yayında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blograzzi Tekrar Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blograzzi Tekrar Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "