Okunma

Blu-ray Hedef Küçülttü


24 Kasım 2008 Pazartesi 12:30
Blu-ray Hedef Küçülttü

Sony Electronics USA Başkanı Stan Glasgow, firmanın Blu-ray oynatıcılar için bu yıl hedefledikleri satışa ulaşacaklarını düşünmediğini açıkladı. 2008 yılında dünya genelinde 5 milyon Blu-ray oynatıcı satmayı bekleyen Sony, aralık ayına girmek üzere olduğumuz şu günlerde, Panasonic ve Samsung markaları altında satılan Blu-ray oynatıcıların da dahil olduğu hedefini yaklaşık %10 oranında küçültmüş görünüyor. Anlaşılan bu kez ekonomik sıkıntılar, “Bana lükslerimi verin, ihtiyaçlarım olmadan da yaşayabilirim.” sözünü bile unutturacak.

:: Blu-ray’in başarısızlığı sadece ekonomik krize mi bağlı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Blu-ray Hedef Küçülttü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blu-ray Hedef Küçülttü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blu-ray Hedef Küçülttü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "