Okunma

Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor


16 Aralık 2008 Salı 10:58
Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor

Evde Blu-ray kopyalama dönemi(!) bir kez daha sona erdi. SlySoft‘un Blu-ray kopya korumasını kırmasının üzerinden henüz çok geçmeden, yeni bir BD+ güncellemesi kopyalamayı mümkün kılan açığı kapattı. Yeni güncelleme tüm filmlerde etkin olamasa da, yeni yapımların kopyalanmasının önüne geçiyor. SlySoft ise yine kendinden emin; forumlarında konuşulan son dedikodu, yeni güncellemenin de Şubat 2009‘a kadar dayanmayacağı yönünde. Bakalım Blu-ray kopya koruma sistemi ne zaman kevgire dönecek.

:: Blu-ray’i kopyalamak ne işe yarar?

Bilgi İçin : SlySoft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Nefismiş 😀

" Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Blu-ray Korsana Göz Açtırmıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "