Okunma

Bluetooth’a Yeni Standartlar


05 Aralık 2008 Cuma 16:51
Bluetooth’a Yeni Standartlar

Bluetooth Special Interest Group, önümüzdeki yılın ortalarında iki yeni Bluetooth standardının kullanıma geçeceğini duyurdu. 10x ve 100x olarak adlandırılan bu standartlardan 10x, WLAN ile birlikte çalışarak daha hızlı veri transferi sağlayacak. USB seviyesinde hızı kablosuz olarak sunacak olan 100x ise, öncelikle UWB(Ultra Wideband) radyoların yayılmasını bekleyecek. Bakalım yeni Bluetooth standartları, kablolardan kurtulmak isteyen kullanıcılardan nasıl bir talep görecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bluetooth’a Yeni Standartlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bluetooth’a Yeni Standartlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bluetooth’a Yeni Standartlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "