BluTV’de bu hafta neler var?


18 Şubat 2021 Perşembe 10:54
ABONE OL
BluTV’de bu hafta neler var?

Pandemi döneminde çevrimiçi içerik platformları deyim yerindeyse altın çağını yaşıyor. Televizyon dizilerindeki reklamlar ve her içeriğin istenildiği zaman izlenememesi dijital yayın platformlarına olan ilgiyi artıyor. Peki bu hafta BluTV’de neler var?

BluTV’nin Yeni Gençlik Dizisi: HİÇ

Kibir, aç gözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği ‘HİÇ’te, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. 19 Şubat günü BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.

The Handmaid’s Tale

Son yılların en ses getiren dizisi! 15 Emmy ve 2 Altın Küre ödüllü; Margaret Atwood’un ödüllü ve çok satan “Damızlık Kızın Öyküsü” isimli romanından uyarlanan drama dizisi, Amerika Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki totaliter toplum hayatını konu alıyor.

Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred son kalan doğurgan kadınlardandır ve bir Komutan’ın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır.

Hizmetçi kadınlar bu yozlaşmış dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmaktadır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasındadır. Offred’in tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir.

We Children From Bahnhof Zoo

Christiane F.’in sürükleyici anılarından ilham alan modern ve çağdaş bir yorum olan We Children From Bahnhof Zoo mutluluk hayalleri için hararetle ve tavizsizce savaşan altı genci konu alıyor. Dizi 19 Şubat tarihinde dünyada, 20 Şubat tarihinde ise BluTV’de yayınlanacak.

ZeroZeroZero

Gomorrah dizisinin yaratıcılarından, Roberto Saviano’nun aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan Zerozerozero; Amerika’dan Avrupa’ya yapılan bir kokain sevkiyatını anlatıyor.

Kokain ticaretinin kontrolü için mücadele eden Meksika kartelleri, Calabria mafyası, yozlaşmış açgözlü iş adamları dahil olmak üzere, birbirinden farklı ama aynı derecede şiddet içeren suçlar üzerinden, güç düşkünü sabıkalı grupların verdikleri savaşın hikayesi gerçekçi bir dille işleniyor.

The New Pope

Pius XIII komadadır. Öngörülemeyen ve gizemli bir şekilde geçen zamanın ardından Dışişleri Bakanı Voiello; büyüleyici, sofistike ve ılımlı İngiliz aristokrat olan Sir John Brannox’u, John Paul III adıyla yeni Papa yapmayı başarır.

Yeni papa mükemmel görünmektedir, ancak sırları ve belirli bir kırılganlığı vardır. Yeni Papa hızla, yaşam ve ölüm arasında olan ve onu idolleştiren binlerce sadık takipçiyle bir Aziz haline gelen karizmatik Pius XIII’nin yerini almanın kolay olmayacağını anlamaya başlar.

Bu arada Kilise, Kilisenin hiyerarşilerini ve dayandıkları Hıristiyanlığın temel ilkelerini geri dönüşü olmayan bir şekilde tahrip etme riski taşıyan çeşitli skandallardan saldırı altındadır. Vatikan’da hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

The Little Drummer Girl

John le Carré‘nin aynı adlı kitabından uyarlanan dizide, Batı Almanya’da patlayan bombanın İsrail vatandaşlarının oturduğu bir evi hedef aldığı tespit edilir.

Bir istihbarat memuru olan Joseph, Charlie isminde idealleri olan bir oyuncuyu ajan olması için görevlendirir. Bu görev ile birlikte Charlie, çifte ajan olarak hayatının rolünü kapmış olacaktır.

Hackerville

Büyük bir Alman bankası, tehlikeli bir hacker saldırısına uğrar. Güvenlik güçlerinin takibi sonrasında, saldırının Romanya’dan yürütüldüğü ortaya çıkar. Romanya doğumlu bir Alman polisi, davayı araştırmak üzere Romanya’ya gönderilir.

Burada bir yandan yerel bir müfettişle ve dahi bir hacker olan Dark Mole ile birlikte çalışırken diğer yandan ailesinin geçmişiyle ilgili rahatsız edici sırları keşfeder.

Exit

Exit, otuzlu yaşlarından önce multi milyoner olmuş dört adamın gerçek hikayelerini anlatıyor. Her bölüm adamların sorumluluklarından kaçmaya çalışmaları, uyuşturucu ve eskort kızların hayatlarında kapladıkları yeri, kumar maceraları ve dört adamın kendi değer yargılarını değerlendirmelerini izliyoruz.

Victoria

Amcası Kral IV William’ın ölümüyle, bir sabah yataktan Büyük Britanya’nın yeni kraliçesi olarak uyanan 18 yaşındaki Kraliçe Victoria’nın aşk, ihtiras ve politik oyunlarla dolu hikayesini, heyecan verici bir tempo ve etkileyici görsel diliyle anlatan Victoria; kraliçenin tahta geçişinden evliliğine, halkla kurduğu ilişkiden saray içi entrikalara kadar çok sayıda olaya odaklanıyor.
yazarMehmet Ali Ertunç

1997 yılında Hatay’da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam ederken, 2015'den bu yana ShiftDelete.Net'te çalışıyor. Yazılım geliştirmenin yanı sıra, savunma sanayi ve havacılıkla ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" BluTV’de bu hafta neler var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BluTV’de bu hafta neler var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BluTV’de bu hafta neler var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği