Okunma

Boost Güncellendi


03 Kasım 2007 Cumartesi 22:00
Boost Güncellendi
Önceki 5.6.1 sürümünü Foto-Ders ile tanıttığımız ve Türkçeleştirdiğimiz Boost, 6.1.1 sürümüyle yeniden karşımızda. Görünüm olarak pek bir değişiklik yok, bu nedenle Foto-Ders’teki anlatılanlar geçerliliğini koruyor. Boost ile ilk kez tanışanların ilgili haberimize göz atmalarını öneriyoruz.

Bu sürümde değişiklikler daha çok hata kapatma üzerine. Yenilikleri şöyle sıralayabiliriz:

:: 200 yeni tema
:: Uygulama saklayıcı düzeltildi (artık sadece varsayılan Facebook uygulamaları gösteriliyor)
:: Reklam saklayıcı düzeltildi
:: "Yeni Boost Albümü" düzeltildi (resim boyutları alttaki bağlantı her daim görünecek şekilde ayarlandı)
:: Ayarlar penceresi güncellendi
:: Daha hızlı ve gelişmiş hale getirildi

Önceki sürümü sitemizden indirip kullanmakta olanlar Firefox‘un eklenti güncelleme kontrolü aracılığıyla yeni sürüme geçmiş olabilirler. Bu durumda Boost, varsayılan dil olan İngilizce’ye dönmüş olacaktır. Sitemizdeki bağlantıdan yeni Boost‘u Türkçe olarak alabilirsiniz. Bu durumun tekrar yaşanmaması için eklentiyi biraz daha elden geçirdik; artık yeni bir sürüm çıktığında biz Türkçe’ye çevirdikten sonra güncelleme uyarısı verilecek, böylece bir daha İngilizce Boost ile karşılaşmayacaksınız.

        :: Firefox için Boost 6.1.1 İndir (Türkçe)

        :: Çeviride hata/eksiklik mı buldunuz? Forumda belirtin düzeltelim.

Bilgi İçin: Boost
Yazan: Saner Apaydın
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Boost Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güvenli güncellemeler sunmadığı için kurulamıyor……

" Boost Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Boost Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Boost Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "