Okunma

Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde


16 Eylül 2019 Pazartesi 18:15
Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde

Borderlands 3, birkaç gün önce yayınlandı. İlk olarak Epic Games üzerinden yayınlanan oyun için yorumlar da yapılmaya başlandı. Gearbox‘tan Randy Pitchford oyunun ilk gün oyuncu sayısının Borderlands 2’nin ulaştığı tüm zamanların en fazla oyuncu sayısı neredeyse ikiye katladığını söyledi.  Ancak oyuncular tarafında sevilen oyunun özellik harita tarafında eleştirildiği de biliniyor. Borderlands 3 haritası ile ilgili hangi yorumlar yapılıyor?

Borderlands 3 hakkında yorumlar yapılıyor

PC tarafında yayınlanan oyunun inceleme puanları de bazı siteler hariç yüksek görünüyor. Ancak, birçok olumsuz yorum da yok değil. Puanlamalara bakıldığında oyuna 100 üzerinden 63 puan veren PC Gamer, Borderlands 3’ün bugüne kadar piyasaya sürülmüş Borderlands oyunları içindeki en sıkıcı hikayeye sahip oyun olduğunu aktarırken, IGN oyuna 10 üzerinden 9 puan vermiş.

Borderlands 3 haritası eleştiriliyor

Oyunda eleştiri oklarının hedefi olan en önemli nokta harita. Harita sistemi hem çok karmaşık olması hem de farklı bölgelerden oluşuyor olması yüzünden eleştiriliyor. Farklı bölgelerden oluşan haritada görev yaparken geçiş yapmanın zor olduğu söyleniyor.

Borderlands 3 hakkında yorumlar yapılıyor

Ancak yine de bu haritanın oyun deneyimini etkilemediğini söyleyen bir kesim de bulunuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde”

 1. Anonim dedi ki:

  Dolby Atmos la sesler 10 numara olmuş.

  *****

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Oldukça uygun bir yorum

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Haritada fast travel olayı çok sinir bozucu,insanın başı dönüyor doğru mapi bulana kadar.

" Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Borderlands 3 eleştiri oklarının hedefinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "