Okunma

Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi!


04 Eylül 2017 Pazartesi 02:00
Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi!

PAX West sırasında gerçekleştirilen ve artık standart hale gelen “Inside Gearbox Software” paneli sırasında konuşan Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford, Borderlands 3 hakkında açıklamalar yaptı.

Gearbox Software neyin peşinde?

Pitchford panele gelen oyunseverlerin neredeyse hepsinin Borderlands 3 hakkında bilgi almak için panelde bulunduğunu bildiğini belirterek, Gearbox Software çalışanlarının yüzde 90’ının Borderlands 3 üzerine yoğunlaştığını açıkladı.

Pitchford’a göre stüdyonun üretim kapasitesinin yüzde 90’ı Borderlands 3’e ayrılmış durumda ve Gearbox Software şu anda tam olarak geliştirmesi gereken yapım üzerinde çalışıyor.

17-09/04/borderlands-3-sdn-shiftdelete.jpg

Yani Pitchford, Gearbox Software panelinde katılan oyunseverlerin hepsinin Borderlands 3‘ün tamamlanmasını beklediğinin farkında. Görünüşe göre yapım ise henüz tamamlanmaktan uzak bir noktada. Çünkü Pitchford açıklamaları sırasında, Gearbox’ın artık bir dağıtıcı firma olduğunu ve bu yüzden tamamlanmamış hiçbir oyun hakkında detaylı bilgi veremeyeceklerinin de özellikle altını çizdi.

Son olarak da Borderlands 3‘ün 1 Nisan 2018 ya da 31 Mart 2019 tarihleri arasında piyasaya sürüleceğinin düşünüldüğünü belirtelim.

:: Borderlands 3’ten neler bekliyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Omg beklediğim haber

" Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Borderlands 3’ten yeni bilgiler geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "