Borusan Fikir Bekliyor


13 Temmuz 2010 Salı 10:43
Borusan Fikir Bekliyor

Bazı illerde satış potansiyelinin henüz yeterli seviyede olmamasından dolayı buralarda yetkili satıcı ve satış noktası bulundurmayan Borusan Otomotiv, bu illerde satışları arttırmaya yönelik, iş dünyasından akademisyenlere, serbest meslek sahiplerinden üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap eden www.acikinovasyon.com sitesinden ilk çağrısını yaptı (Microsoft’un Sosyal Ağında Yenilik Var!).

Bireylerin ürün ve hizmetlerle ilgili gözlemlerinin, problem çözme becerileri ve fikirleriyle değere dönüşeceğine inanan Borusan Otomotiv, yenilikçi fikir arayışını 12 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasında www.acikinovasyon.com sitesi üzerinden gerçekleştirecek. Tüm fikir ve projelerin değerlendirmesinin ardından en iyi fikre 1000 TL nakit ödül veya 1 hafta kullanılmak üzere BMW 320d Sedan otomobil hediye verilecek. Ödüller arasındaki seçimin kazananın tercihine bırakıldığı çağrı fikirlerinizi bekliyor.

Büyük ödül 1000 TL veya 1 hafta bir BMW 320d Sedan ile sürüş keyfi.

 

Son dönemin vazgeçilmezleri arasına giren sosyal ağlara benzer özelliklerle donatılan Acikinovasyon.com sitesi şirket dışına taşan inovasyon çalışmaları, müşterilerle birlikte farklı kurum ve bireyleri şirketlerin yaratıcılık sürecine dâhil ederek, yepyeni fikir, ürün ve hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Yenilikçi fikir arayan şirketler talep ettikleri inovasyon çağrısını Fikir Çağrıları, Proje Çağrıları ve Ortak Akıl Çağrıları altında www.acikinovasyon.com adresine gönderiyor. Yayınlanan inovasyon çağrıları bireysel üyelere sunulup, bireysel üyelerin inovatif fikirler ve projeler üretmesi bekleniyor. En iyi projeler puanlar ve yorumlarla değerlendirilerek şirketlere ulaşıyor. Dereceye giren en iyi projeler ödüllendiriliyor (Facebook Düşüşe Geçti).

:: Fikirlerinizi bu tür yarışmalarda paylaşır mısınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Borusan Fikir Bekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Borusan Fikir Bekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Borusan Fikir Bekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!