Okunma

Box.net Aramaları Geliştirdi


25 Mart 2009 Çarşamba 06:48
Box.net Aramaları Geliştirdi

İçerik depolama ve paylaşım servisi Box.net, son aylarda yaptığı gelişmiş paylaşım araçları ve web tabanlı metin işlemci gibi yeniliklere şimdi bir de tam metin taramayı ekledi.

Canınız Ne İstiyorsa Arayın

Box.net Business müşterileri, bundan böyle PDF, TXT, Microsoft Word, PowerPoint, Excel ve CSV dosyalarının yanı sıra, Box Web Documents belgelerinde de tam metin araması yapabilecek.

Belgeler arasında çok daha verimli ve hızlı bir şekilde aradığınızı bulmanızı sağlayacak olan bu özelliğin ardından, bakalım Box.net‘in yeni adımı ne olacak.

:: Box.net servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Box.net
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Box.net Aramaları Geliştirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Box.net Aramaları Geliştirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Box.net Aramaları Geliştirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "