Okunma

Box.net Gelişmeye Devam Ediyor


27 Mayıs 2009 Çarşamba 14:55
Box.net Gelişmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz aylarda tam metin arama, gelişmiş kolektif çalışma araçları gibi geliştirmelere maruz kalan Box.net, şimdi de görevler ekleme, global klasörler oluşturma ve gelişmiş özel markalama özellikleri kazandı. Mevcut veya yeni bir dosyaya görev atamak ve herhangi bir klasörü sabit bir web sayfasına çevirerek herkesin erişimine açmak, artık Box.net ile mümkün. Üstelik dosyalarınıza erişmek isteyen kişilerin Box.net’e giriş yapması bile gerekmiyor.

:: Box.net’i hemen kullanmaya başlamak için tıklayın.

:: İnternet üzerinden ortak çalışmalar yapıyor musunuz?

Bilgi İçin : Box.net




yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Box.net Gelişmeye Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Box.net Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Box.net Gelişmeye Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "