Okunma

Böyle Tetris Görmediniz!


26 Mart 2009 Perşembe 09:47
Böyle Tetris Görmediniz!

1985 yılında Rus mühendis Alexey Pajitnov‘un geliştirilmesinin ardından, özellikle 90lı yıllarda dünyanın dört bir yanında en popüler oyun haline gelen Tetris, yine Ruslar tarafından çok daha fazla sabır ve zaman gerektiren bir hale getirildi.

Tiny Tetris adlı tarayıcı oyunu, tarayıcınızda büyükçe bir beyaz arka planda çok küçük tetris bloklarıyla oynanıyor. Oyun alanına oranla bloklar o kadar küçük kalıyor ki, oyunu hiç ellemeden tüm gece açık bıraktığınızda bile bloklar zirveye ulaşmıyor.

SWF olarak kaydedip ekran koruyucu da yapabileceğiniz Tiny Tetris‘i buraya tıklayarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Böyle Tetris Görmediniz!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ömürlük oyun 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çok gıcık::D

" Böyle Tetris Görmediniz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Böyle Tetris Görmediniz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Böyle Tetris Görmediniz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "