Okunma

Britannica Wikipedia’ya Özendi


21 Haziran 2008 Cumartesi 21:00
Britannica Wikipedia’ya Özendi
Encyclopedia Britannica, Wikipedia’yı uzağından yakınından geçemediği bir rakip olarak görerek, aynı taktikle daha fazla ziyaretçi ve okur çekmenin planlarını yapıyor. Her ne kadar okur kitlesinin Britannica gibi aşırı güvenli kaynaklara çok fazla katkı yapamayacağını düşünsek de, en azından kurumsal ve köklü bilgi kaynaklarının bu tür arayışlara yönelmesi internet kültürünün daha fazla yerleştiğinin kanıtı durumunda.

Bilgi için: The Encyclopedia Britannica
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http//shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Britannica Wikipedia’ya Özendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Britannica Wikipedia’ya Özendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Britannica Wikipedia’ya Özendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "