Okunma

Brocade’e Yeni İş Ortağı


03 Kasım 2008 Pazartesi 16:12
Brocade’e Yeni İş Ortağı

Brocade Veri Depolama Ağları satışında gösterdiği yetenek ve bağlılık, Index Bilgisayar‘ı Brocade’in yeni iş ortağı yaptı. Türkiye’deki iş ortakları arasına Index Bilgisayar’ın da katıldığını duyuran Brocade, bu sayede Index Bilgisayar’ın kendi hizmet portföyünü genişleterek, gittikçe artan bölgesel talepleri yönetmesinin önünü açtı. Konuyla ilgili olarak yetkin ve deneyimli bir ortağını İş Ortakları Ailesi‘nin bünyesine katmaktan mutluluk duyduğunu belirten Brocade Satış EMEA Müdürü Barbara Spicek‘in yanı sıra, Index Bilgisayar Satış Müdürü Cenk Kantar da ortak çalışmanın iki yönlü olarak olumlu işleyeceğine inandığını açıkladı.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Brocade İş Ortakları
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brocade’e Yeni İş Ortağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brocade’e Yeni İş Ortağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brocade’e Yeni İş Ortağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "