Okunma

Brocade NMS Verimliliği Artırıyor


16 Aralık 2008 Salı 12:46
Brocade NMS Verimliliği Artırıyor

Ağ verimliliği, ulaşılabilirliği ve işlev süresini maksimuma çıkarmaya yardımcı olan Brocade Network Monitoring Service(NMS), artık veri merkezi ağının sağlığının ve konumunun 7 gün 24 saat profesyonelce uçtan uca gözetilmesini sağlıyor. Ayrıca, Brocade NMS uygulama çözümü maksimuma çıkarmak ve veri merkezi özkaynakları optimize etmek için, kurumlara değerli bilgiler ve kurallar üzerine kurulmuş iş zekâsı sağlanıyor. Bu hizmet sayesinde bilgi teknolojileri şirketleri, büyüyen ve giderek karmaşıklaşan veri merkezi altyapılarını daha iyi bir şekilde ve şimdiki personeliyle de yönetebilecekler.

Öncelik İş Zekâsında

Gartner‘ın 2008 CİO araştırmasına göre en yüksek teknolojik öncelik olan iş zekâsı, Brocade NMS ile daha derin bir şekilde sunularak kurumların daha hızlı ve daha bilgili bir şekilde kararlar vermeleri sağlanıyor. Brocade NMS bunu hem depolama ve ağ konularını iyi bilen profesyonellerin uzmanlığını, hem de kapsamlı izleme yaklaşımı, gelişmiş olay yönetimi ve öngörücü tanılayıcı teknikleri birleştirerek başarıyor. Bu entegrasyon genel sorun çözümü süresini olay başına bir saate kadar azaltmakta yardımcı olup, böylece aksama süresi masraflarını azaltırken, kullanıcıların üretkenliğini de artırıyor.

Brocade NMS İmkanları:

Kullanıcıların Brocade Network Monitoring Service’in yeni özelliklerinde faydalanabileceği alanlar ise şu şekilde sıralanıyor:

:: Uzatma cihazlarından veri merkezine bütün Brocade ürünlerin ve birçok üçüncü parti ürünlerin arasından genişletilmiş bir gözetim ve raporlama, bu şekilde veri merkezi ağını uçtan uca görüntüleme imkanı.

:: İş zekâsını artırmak ve daha proaktif bir tutum sağlamak için, kurallar üzerine kurulmuş gözetimi, olay ilinti ve “sarı ışık” uyarılar sunan yeni esnek bir mimari.

:: Daha hızlı ve güvenilir bir erişimin yanında yükseltilmiş güvenlik sunan bir altyapı. Belirli ihtiyaçları karşılamak için, geliştirilmiş bir raporlama platformu, gerçek zamanlı ve geçmiş performans bilgilerin yanında esnek, uyarlanır raporlar.

:: Hızlanmış çözümlülük ve uygulama SLA‘leri (Servis Düzeyinde Anlaşmalarını) karşılamak amacıyla yetenek artışı için, veri merkezi ağında daha dikkatli bir şekilde hataları belirleme imkanı.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Brocade
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brocade NMS Verimliliği Artırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brocade NMS Verimliliği Artırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brocade NMS Verimliliği Artırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "