Okunma

Brütal Legend’da Bir Rock Yıldızı!


16 Haziran 2009 Salı 11:10
Brütal Legend’da Bir Rock Yıldızı!

Jack Black’in seslendirmesinin ve modellemesinin yer aldığı Brütal Legend ile ilgili gün geçtikçe yeni bilgiler geliyor. Eddie adlı karakter ile yanlışlıkla fantastik bir evrende gözlerimizi açtığımız oyunda, hem bu dünyanın kurtarıcısı oluyor, hem de oradan kurtulmaya çalışıyoruz. Ekim ayında raflarda yer alacak olan bu enteresan oyunda, Ozzy Osbourne‘un da bulunacağı, yakın zamanda duyuruldu.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/5666/t_brutall_e309_trailer.flv#

Heavy metal’in hüküm sürdüğü ilginç bir evrende ilerlediğimiz oyunda, Ozzy Osbourne’un dışında da birçok tanıdık yüzle karşı karşıya geleceğiz. Lita Ford, Rob Halford ve Lemmy Kilmister gibi bir dönemin efsanevi müzisyenlerinin de yer aldığı Brütal Legend, yalnızca X360 ve PS3 için geliştiriliyor.


Ozzy Osbourne’un oyundaki modellemesi.

:: Brütal Legend evrenini yaratıcı buldunuz mu?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Brütal Legend’da Bir Rock Yıldızı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Brütal Legend’da Bir Rock Yıldızı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Brütal Legend’da Bir Rock Yıldızı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "