Okunma

BTK ödüllü yarışma düzenliyor!


19 Ocak 2017 Perşembe 07:30
BTK ödüllü yarışma düzenliyor!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu gençlerin ve çocukların interneti daha bilinçli kullanması için farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. İşte bu yüzden “İnternettesin! Güvende misin?” konulu Çek-Gönder Video Yarışması düzenliyor.

BTK ev sahipliği ile yeni yarışma

BTK ev sahipliğinde 7 Şubat 2017 Dünya Güvenli İnternet Günü için tüm dünya ile eş zamanlı gerçekleşecek olan etkinlikte Güvenli İnternet Merkezi’nin tanıtımı gerçekleşecek.

Yarışmaya, 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar Türkiye çapındaki tüm öğrenciler katılabilecek. Öğrenciler, çekimlerin 60 saniye ile sınırlandırıldığı videolarını sitesinden başvuru formunu doldurarak gönderebilecekler.

17-01/19/internet-sdn.jpg

BTK Kurum Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, Kurum Başkan yardımcısı ve İnternt Daire Başkanı Dr. Ahmet Kılıç, BTK Basın Müşaviri Mehmet Davut Göksu, TRT Çocuk danışmanı-sanatçı Hüseyin Goncagül ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Daire Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan’ın jüri olacağı yarışmada seçilecek en iyi video ile dereceye giren on öğrencilere şu ödüller verilecek:

5-6-7-8.sınıfların ödülleri:

1. Video 5000 TL Eğitim Bursu
2. Video 3000 TL Eğitim Bursu
3. Video 1500 TL Eğitim Bursu
Mansiyon 2 Kişi 1000 TL Eğitim Bursu

9-1011-12. sınıfların ödülleri:

1. Video 7000 TL Eğitim Bursu
2. Video 5000 TL Eğitim Bursu
3. Video 3000 TL Eğitim Bursu
Mansiyon 2 Kişi 1500 TL Eğitim Bursu

30 Ocak 2017‘de başvuruların sona ereceğini de hatırlatalım.

:: Yarışmaya katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “BTK ödüllü yarışma düzenliyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kazananlar belli olduğunda yayınlar mısınız ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Ne bu la

" BTK ödüllü yarışma düzenliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BTK ödüllü yarışma düzenliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BTK ödüllü yarışma düzenliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "