Okunma

Bu Görüntüler PlayStation Telefondan


10 Aralık 2010 Cuma 18:00
Bu Görüntüler PlayStation Telefondan

SonyEricsson’un PlayStation telefonu hakkındaki detayları sizlere ilk olarak burada yer alan yazımızda aktarmıştık. Her geçen gün hakkında yeni bir detay ortaya çıkan, donanımsal ve yazılımsal anlamda nasıl ayrıcalıklara sahip olacağı merakla beklenen cihazın son olarak Nisan ayı gibi vitrinlerde olabileceği haberi gelmişti.

Tüm bunlardan daha da önemlisi ise yatay açılır bir şekilde oyun kontrol tuşlarının bulunduğu cihazın oyunlarda nasıl bir artıya sahip olacağı. Android 2.3 çekirdeğinde özel tanımlanmış kontrol tuşlarının varlığından haberdar olmuştuk. Peki ya cihazın oyunlardaki görsel performansı nasıl?

SonyEricsson cephesinden gelen açıklamalarda cihaza özel yazılımsal değişimlerin olacağı bilgisi gelmişti. Somut kanıt ise Engadget adlı internet sitesinden geldi. Cihazı test etmeyi başaran ekip özel bir benchmark testi de yayınlamayı ihmal etmemiş. Şimdi sizleri o video ile baş başa bırakalım:

 

:: Cihazın performansını başarılı buldunuz mu?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Görüntüler PlayStation Telefondan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Görüntüler PlayStation Telefondan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Görüntüler PlayStation Telefondan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "