Okunma

Bu Kulaklık Farklı


11 Ağustos 2009 Salı 10:32
Bu Kulaklık Farklı

Uzun süren sesli İnternet sohbetlerinde en çok şikâyet edilen konu, kulaklıkların belirli bir süre sonunda kullanıcıyı rahatsız etmesidir. Bu olumsuz etkiyi en aza indirmek için kulakla temas eden yerleri deri ile kaplanmış olan Genius HS-04S2′nin kafa üstünden geçen bandı da isteğe göre ayarlanabiliyor.

125 gr ağırlığında olan Genius HS-04S2, kendi etrafında dönebilen kulaklık üniteleri sayesinde hem sağ hem de sol kulak için kolayca ayar yapabiliyorsunuz.  Bir telefonunki gibi kıvrımlı kablosu sayesinde çevrenizdeki kablo karmaşıklığı azalırken aynı zamanda tam bir hareket özgürlüğü kazanıyorsunuz. Kablo tam açık haldeyken 2,5 metreye kadar uzayabiliyor. Kablo üstündeki kumandadan kulaklık ses ayarı kontrol edilebildiği gibi mikrofondan ses alımı da anlık olarak durdurulabiliyor.

Yüksek ses kalitesinde sohbet için tasarlanmış olan Genius HS-04S2, gün içinde uzun süre kulaklık kullananlara yüksek performans, kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunuyor.

 

Daha yüksek kalitede ses iletimi için 3.5 mm kablo girişinde altın kaplama kullanılmış olan HS-04S2‘de bağlantıdan kaynaklanan gürültüler en aza indirilmiş durumda. Tek yönlü ses alımına uygun olarak tasarlanmış mikrofon sayesinde çevredeki gürültüden etkilenmeden görüşme yapabilmek mümkün hale geliyor.

:: Bu kulaklığı beğendiniz mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Kulaklık Farklı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Kulaklık Farklı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Kulaklık Farklı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "