Okunma

Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin!


03 Aralık 2008 Çarşamba 11:48
Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin!

Bilgi teknolojileri eğitim firmalarından AcademyTech, Aralık ayında düzenleyeceği iki farklı ücretsiz seminer ile bilgi güvenliği ve Windows 2008 hakkında katılımcıları bilgilendirmeyi amaçlıyor. 18 Aralık 2008 Perşembe günü Taksim Lares Park Otel‘de düzenlenecek seminer, ‘Geleceğin Platformu Windows 2008‘ adını taşıyor. Tüm gün boyunca sürecek seminerde katılımcılara Microsoft‘un yeni sunucu işletim sistemi Windows 2008 platformunun  temel özellikleri tanıtılırken kurumların mevcut Windows platformlarını Windows 2008′e taşımaları sırasında dikkat etmeleri gereken konulara da değinilecek. Orta ve büyük ölçekli kurumların bilgi teknolojileri departmanlarında çalışanlar seminere AcademyTech‘in (216) 550 44 22 nolu telefonunu arayarak veya www.academytech.com/seminer internet adresinden ücretsiz kayıt olarak katılabiliyor.

Hacker’ların Penceresinden Bakın

24 Aralık 2008 Çarşamba günü Yeditepe Üniversitesi‘nde düzenlenecek olan seminerin başlığı ise ‘Hackerların Gözüyle Dünyaya Bakış‘ olarak belirlendi. EC-Council Türkiye Distribütörü AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız ve Forensic People Türkiye Genel Müdürü Kaukalp Zuberi‘nin konuşmacı olarak katılacağı seminerde bilgi güvenliği konusu tüm yönleriyle tartışılacak.

Çağımız korsanları hackerların düşünme ve çalışma yöntemlerinin yanı sıra hacker saldırılarından korunmak için alınması gereken temel tedbirlerin de anlatılacağı seminer, bilgi güvenliği konusuna ilgi duyan herkese açık.

:: Ajandanıza not ettiniz mi?

Bilgi çin: AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Anadolu’da özellikle üniversitelerde, hem Microsoft hemde EC-Council yani BT Güvenliği konusunda seminerler düzenlemeye devam edilecek. Lütfen ***** linkini takip etmeye devam ediniz.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bu seminer sertifikasız olacak ancak yakın zamanda yeni bir seminer daha yapılacak ocak ayında, o seminerde sertifika verilecek.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  süper haber bu,pc müh. öğrencisi oldugum ıcın bu tip faaliyetler faydalı olacaktır benim adıma…Acep sertifika vereceklermi:)

 4. SDN Okuru dedi ki:

  hiç böle seminerler anadolu da yapılmıyor bizde yararlanamıyoruz.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Seminer kaçmaz da , hafta sonu olsa çalışanlarda gelebilirdi.

" Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Seminer Kaçmaz! Not Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "