Okunma

Bu Site Kaç Para Eder?


07 Mart 2009 Cumartesi 11:00
Bu Site Kaç Para Eder?

Ücretsiz bir servis olan ValueMyWeb, bir web sitesinin veya blog sayfasının değerini hesaplayıp sonucu e-postanıza gönderebiliyor.

Aynı işleve sahip birçok web aracı bulunsa da, ValueMyWeb, arama motoru optimizasyonu, sayfa derecesi(Page Rank), sosyal medya ve diğer web sitesi bilgilerini de göz önünde bulundurduğu için gerçeğe daha uygun sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Web sitelerinin gerçek değerini kesin olarak belirlemese de, örneğin kendi sitenizi satmak istediğinizde aklınızda bir fikir olması açısından ValueMyWeb servisine başvurabilirsiniz.

:: Sizin web sitenizin değeri ne kadar?

Bilgi İçin : ValueMyWeb
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bu Site Kaç Para Eder?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** kaç para eder?

" Bu Site Kaç Para Eder? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Site Kaç Para Eder? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Site Kaç Para Eder? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "