Okunma

Bumerang Gibi Fare


15 Şubat 2010 Pazartesi 14:45
Bumerang Gibi Fare

Enteresan ve yaratıcı tasarımlara sahip ürünleri bizlerle tanıştıran Yanko Design firması yine enteresan bir ürünle karşımızda.

eVouse adı verilen bu fare, V şeklindeki yapısıyla dikkat çekiyor. Ön kısmında dokunmatik tuşlar olan bu enteresan şekilli fare aynı zamanda dokunmatik ekranlı ürünler için kalem görevi gören bir uca sahip.

Yanko Design’ın en son tasarımı eVouse

Bezelye şeklindeki hoparlör, yine Yanko Design’dan

Yanko Design’daki Türk tasarımcının ilginç faresi

Bumerang mı? Uzay gemisi mi?

Henüz konsept tasarım aşamasında olan eVouse’un üzerindeki Microsoft logosuna aldanmayın. Yanko Design, tasarladığı çoğu üründe marka logolarını kullanıyor.

Ürünün seri üretime geçip geçmeyeceği ise bilinmiyor. eVouse’un detaylı görüntülerini ilerileyen sayfalarda görebilirsiniz.

 

:: Bu tasarımın seri üretime geçmesini ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bumerang Gibi Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bumerang Gibi Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bumerang Gibi Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "