Okunma

Çağrı Merkezleri Sennheiser Dedi


16 Haziran 2009 Salı 08:49
Çağrı Merkezleri Sennheiser Dedi

Türkiye’nin ilk dış kaynak kullanımlı çağrı merkezi olan ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren Vodatech, Sennheiser Communications markalı çağrı merkezi kulaklıklarını tercih etti.  

Sennheiser’ın PC20 ve PC25 USB model kulaklıklarını tercih eden Vodatech, aralarında Garanti Bankası, HSBC Bank, ING Bank, TTNET, Türk Hava Yolları ve Türk Telekom’unda bulunduğu 25 kurumsal müşterisinin çağrı merkezi operasyonlarını yürütüyor. Benzersiz tasarımlarının getirdiği kullanım kolaylığı, güvenilirliği, dayanıklılığı açısından çağrı merkezleri için son derece uygun kulaklıklar olan Sennheiser ürünleri, Vodatech’in verimlilik artışı sağlama yolundaki hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

Çağrı merkezleri bu kulaklığı seviyor.

 

Vodatech ICT Yöneticisi Tolga Kale, Sennheiser PC20 ve PC25 USB kulaklıların ses kalitelerinin eşdeğer kulaklıklara göre çok daha iyi olduğunun altını çizerek şunları söyledi: Bir süredir çağrı merkezi operasyonlarımızda kullandığımız Sennheiser’ın her iki modelinin de kulaklık kapsüllerinin ses kalitesi çok iyi. Mikrofonların sahip olduğu “Noise cancelling” yani gürültü filtreleme özelliği ise müşteri temsilcilerimizin seslerinin karşı tarafa çok net bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Çağrı yanıtlarken gelen ve giden sesin net olması hizmet kalitesini etkileyen önemli bir kriterdir.İyi bir ses kalitesi daha anlaşılır telefon görüşmelerini de beraberinde getiriyor ve bu da konuşma sürelerini kısaltıyor. Vodatech olarak Sennheiser’ı tercih etmemizdeki diğer bir neden de tüm kulaklıklarımızı aynı marka altında toplayarak verimliliği artırma hedefimiz oldu. Çok nadir de olsa herhangi bir sorun yaşadığımızda Bircom devreye girerek mükemmel bir hizmet kalitesiyle sorunların üstesinden geliyor.

:: Sennheiser kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çağrı Merkezleri Sennheiser Dedi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çağrı Merkezleri Sennheiser Dedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çağrı Merkezleri Sennheiser Dedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "