Okunma

Çalışma Ortamlarınız Aydınlanacak


12 Ağustos 2009 Çarşamba 04:38
Çalışma Ortamlarınız Aydınlanacak

Philips‘in Ledino serisi, tamamen modern kıvrımlara sahip sade çizgileri ile 60’ların zarif geometrik tasarımlarını yansıtıyor. Minimalist ve çok yönlü olarak kullanabileceğiniz ürünler, evinizde, ofisinizde radikal şekillerde uygulayabileceğiniz türde tasarlandı. Devrim yaratan aydınlatma çözümleri sunan Ledino serisi, bir yandan enerji tasarrufu sağlarken, bir yandan da ortalama 20 yıl kullanım ömrü sunuyor.

 


Sade ve modern görünümüyle dikkat çeken ürünler, çalışma alanları ve ofisler için de ideal bir seçenek oluşturuyor.

 

Dünyanın ilk eksiksiz iç mekan aydınlatma serisi olma özelliğini taşıyan Ledino serisinde çalışma ortamlarını rahatlıkla aydınlatabilecek yeni ürünler bulunuyor. Seride cilalı, organik çakıl, saf, beyaz ışıklı ve ikonik masa lambalarının yanı sıra esnek omurga şeklinde her pozisyona hareket ettirilebilen masa lambaları da bulunuyor. Masa lambalarının yanı sıra 306 derecelik dönüş yapabilen Ledino sportlar da seride yer alıyor.

 

Ledino serisindeki ürünlere 150 – 1.500 TL fiyat aralığında sahip olabilirsiniz.

:: Aydınlatma konusunda tercih ettiğiniz bir marka var mı?

yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çalışma Ortamlarınız Aydınlanacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çalışma Ortamlarınız Aydınlanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çalışma Ortamlarınız Aydınlanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "