Okunma

Canlı Renklerin Tadını Çıkarın


08 Ağustos 2009 Cumartesi 21:20
Canlı Renklerin Tadını Çıkarın

Günümüzde mümkün olan en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra sıkıştırılmamış Surround ses sağlayan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, ses deneyimini gerçeğe dönüştürüyor. Saniyede 24 kare video ile gerçek sinema deneyimi sunan Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcı, benzersiz bir atmosfer ve görüntü dokusu sağlıyor. Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcının HDMI 1080p geliştirme özelliği, kristal netliğinde görüntüler oluşturmanın yanı sıra gürültüden tamamen arınmış mükemmel ses kalitesi sunuyor. Progresif Tarama özelliği, TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlıyor.

Philips Blu-ray Disk oynatıcı BDP7300, 599 TL fiyatla satışa sunuluyor.


Philips BDP7300 Blu-ray Disk oynatıcının kullanımı kolay EasyLink özelliği, tek bir uzaktan kumandayla birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlıyor ve tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Tüm CD ve DVD‘lerin keyfini çıkarabileceğiniz Philips Blu-ray Disk oynatıcı BDP7300, USB bellek sürücünüze yüklediğiniz video/müzik dosyalarını da oynatma olanağı sunuyor.

:: Blu-Ray oynatıcısı mı yoksa PS3 mü?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canlı Renklerin Tadını Çıkarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canlı Renklerin Tadını Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canlı Renklerin Tadını Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "