Okunma

Canon Ödülleri Topladı


27 Temmuz 2009 Pazartesi 15:02
Canon Ödülleri Topladı

Buyers Laboratory‘nin değerlendirmesinde, Canon‘un yazıcı ürünleri olan i-SENSYS LBP3010, ‘Kişisel İş Grubu için Üstün Monokrom Yazıcı‘ unvanını alırken, i-SENSYS MF4380dn ise ‘Kişisel İş Grubu için Üstün Monokrom Çok Amaçlı Yazıcı‘ unvanını kazandı. Buna ek olarak ‘Kişisel İş Grubu için Üstün Renkli Çok Amaçlı Yazıcı’ ödülünü de i-SENSYS MF8450 yazıcısı ile yine Canon aldı.

 

Kişisel İş Grubu için Üstün Monokrom Yazıcı: i-SENSYS LBP3010

 

Kişisel ofisler için mükemmel bir giriş seviyesi mono lazer yazıcı olan i-SENSYS LBP3010, yer tasarrufu sağlayan şık tasarımına ek olarak dakikada 14 sayfaya varan baskı hızı sunuyor.  Cihazın ilk baskı süresi ise yalnızca 8,5 saniye.

 

Kişisel İş Grubu için Üstün Monokrom Çok Amaçlı Yazıcı: i-SENSYS MF4380dn

 

Küçük işyerleri için mükemmel bir çözüm olan ürün, 50-yapraklı Duplex ADF‘si ile otomatik çift taraflı baskının yanı sıra kopyalama, tarama ve faks gönderimi de yapabiliyor. Ayrıca ethernet ile ağa bağlanarak, yoğun küçük iş gruplarının baskı, tarama (Windows üzerinden) ve faks kaynaklarını paylaşabilmelerini sağlıyor.

 

Kişisel İş Grubu için Üstün Renkli Çok Amaçlı Yazıcı: i-SENSYS MF8450

 

Renk kalitesi ve hızına yeni standartlar getiren renkli, çok fonksiyonlu bir lazer ürün olan ve i-SENSYS MF8450, renk kullanarak gelişmeye çalışan küçük işyerleri için ideal çözüm sunuyor. Canon’un güçlü SEND fonksiyonuna da sahip olan ürün, bu fonksiyon sayesinde kullanıcılara, dokümanları hızla ve kolaylıkla taradıktan sonra, e-posta, ağ dosya sunucusu, FTP sunucu, Internet faksı veya USB hafıza tuşu kanalıyla dağıtabilme imkanı tanıyor.

:: Canon’un yazıcı ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon Ödülleri Topladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon Ödülleri Topladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon Ödülleri Topladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "