Okunma

Canon TeamViewer’i Seçti


29 Temmuz 2009 Çarşamba 08:08
Canon TeamViewer’i Seçti

Solutions Business Group birimi, Canon‘un her ürünlerini kontrol ediyor ve dijital görüntüleme çözümleri için teknik destek hizmeti sunuyor. Satış öncesi danışmanlıktan, satış sonrası servis çözümüne kadar geniş bir destek sunan bu birim, TeamViewer uzaktan yönetim yazılımını tercih etti.

Solutions Business Group biriminin elemanlarının birbirileriyle uyumlu çalışmaları ve müşterilere uzaktan yardımcı olabilmeleri için tercih edilen bu yazılım, TeamViewer Yöneticisi modülünün de dahil olduğu eklenti sayesinde, Canon‘un uzaktan destek seans ayrıntılarının kaydını tutup paylaşabiliyor. Kayıtlar, birimin her elemanı tarafından erişilebiliyor. Bunun avantajı, bu sayede geçmiş seansların detaylarına bakarak gelecek destek seanslarının daha etkili olmalarını sağlaması.

 

Canon, TeamViewer’in sunduğu çok uygun destek hizmeti ve esnek opsiyonları sayesinde, müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet verebiliyor.

 

Bu uzaktan destek çözümün getirdiği diğer bir avantaj, Canon müşterilerinin bilgisayarlarına çok hızlı bir şekilde erişebilmesi. Servis elemanı bu sayede sorunu anında çözebiliyor ve bu sayede de departmanının verimliliğini maksimuma çıkartabiliyor.

Canon, TeamViewer programını en yüksek güvenlik standartlarına uymasından dolayı seçti. Şirketin müşterileri, önemli kişisel bilgilerin gizli kalacağını ve açıklanmayacağını bildikleri için bu yazılımı tercih ettiler.

:: TeamViewer programını kullandınız mı?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon TeamViewer’i Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon TeamViewer’i Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon TeamViewer’i Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "