Okunma

Canon’da Önemli Atama


07 Mart 2014 Cuma 08:00
Canon’da Önemli Atama

Canon, 1 Mart’tan itibaren geçerli olmak üzere Stefano Zenti’yi Gelişen Pazarlar İş Biriminin Başkanı olarak atadığını duyurdu. Zenti bundan böyle Canon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika CEO‘su Rokus van Iperen‘e bağlı çalışacak. Zenti’nin görev alanı Türkiye’yi de kapsıyor.

Canon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika CEO’su Rokus van Iperen, Zenti’nin yeni göreviyle ilgili şu yorumu yaptı: “Gelişen pazarlardaki işimizi büyütmeye yönelik stratejik odaklanmamız, Canon’un gelecekteki büyümesi açısından vazgeçilmez bir önemdedir. Canon markasının bölgedeki potansiyelini maksimum seviyeye taşımanın yollarını arayışımızda Stefano Zenti çok önemli liderlik rolünü üstlenecektir.”

Zenti, 31 yıldır Canon’da çalışıyor

Zenti, 1983 yılında Canon‘a katıldı. Bu tarihten beri hem merkezi hem de bölgesel düzeyde çeşitli sorumluluklar üstlenerek kapsamlı bir operasyonel deneyim kazandı. Daha önce Canon Avrupa BT ve Tedarik Zinciri Yönetimi Başkanı ile Canon Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Müdürü rollerini üstlenen Zenti, en son Canon İtalya Yönetim Müdürü olarak görev yapıyordu. Zenti’nin atamasından sonra yeni Canon İtalya Yönetim Müdürü ise Enrico Deluchi olacak.

:: Canon’un Türkiye pazarına yönelik çalışamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’da Önemli Atama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’da Önemli Atama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’da Önemli Atama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "