Okunma

Canon’dan 2 Yeni Projeksiyon


11 Şubat 2009 Çarşamba 14:08
Canon’dan 2 Yeni Projeksiyon

XEED WUX10, WUXGA (1920 x 1200) ve Full HD (1080p) video görüntüleme kapasitesiyle sektörde yeni bir standardı ifade ediyor. SXGA+ çözünürlüğü, bağlantı kapasitesi ve yeni “PC’siz Sunum” özelliği ile birleştiren XEED SX80 ise bir dizi yeni özellikle popüler XEED SX60 modelinin yerini aldı.

Toplantı odaları ve konferans merkezlerinin yanı sıra CAD, simülasyon ve tıbbi ortamlar gibi uzmanlık uygulamaları için ideal olan her iki projektör de oldukça geniş bir kullanım fırsatı sunuyor.

Canon XEED WUX10

Hem DLP hem de LCD projektörlerden en iyi şekilde yararlanmak amacıyla LCOS panel teknolojisini kullanan her iki model, kafes veya gökkuşağı etkisi gibi klasik projeksiyon sorunlarına son verirken, ince ayrıntıları sorunsuz şekilde üretiyor.

LCOS performansı, Canon AISYS ile optimize edildi. Bu benzersiz optik dizi, ışık yolu verimliliğini, 3200 lümenlik (XEED WUX10) ve 3000 lümenlik (XEED SX80) olağanüstü parlaklık seviyelerine ve sırasıyla 1000:1 ve 900:1 kontrast oranlarına çıkarıyor.


Her iki model de HD kapasiteleri ile Yüksek Tanımlı içeriğin sürekli yükselişini öngörüyor. HD-Ready XEED SX80, 720p formatında HD kaynaklarındaki hareket eden yüksek ayrıntılı görüntüleri sıkıştırma yapmadan görüntülerken, XEED WUX10, görsel etkide son nokta için olağanüstü 1080p High Definition video görüntü sunuyor.

Projektörler, esnek yerleşim için Canon 1,5x zum lens içeriyor. Ayrıca XEED WUX10 ve XEED SX80, yaratıcı sunuma yönelik seçenekleri maksimuma çıkartmak için her türlü dijital ve analog bağlantıya sahip bulunuyor.

Canon XEED SX80

Yoğun meslek sahiplerinin iş akışlarına sorunsuz şekilde entegre olunması için tasarlanan XEED WUX10 ve XEED SX80, kompakt gövdesini sessiz işletimle birleştiriyor. Her iki model de izleyicilerin dikkatlerinin fan gürültüsü ile dağılmamasını sağlayarak, sessiz modda bir fısıltı kadar sessiz olan 31dBA‘da çalışıyor. Sessiz mod aynı zamanda lambanın kullanım ömrünü 3000 saate kadar uzatıyor.

:: İlginizi hangi projeksiyon cihazı daha çok çekti?

Bilgi için: Canon
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’dan 2 Yeni Projeksiyon konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan 2 Yeni Projeksiyon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan 2 Yeni Projeksiyon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "