Okunma

Capcom Klasikleriyle Buluşma Zamanı


06 Temmuz 2009 Pazartesi 06:46
Capcom Klasikleriyle Buluşma Zamanı

Capcom Pazarlama Direktörü Ryan Mc Daugall, “Capcom Classics” serisi oyunların bugünden itibaren PlayStation Network’de satışa sunulduğunu duyurdu. Daugall: “Herkesin beklediği gün geldi. Kendi zamanlarında oyun piyasasında çığır açmış olan oyunlarımız bugünden itibaren PSN üzerinden erişime hazır halde. Kullanıcılara sunduğumuz oyunları arşivimizden özenle seçtik” dedi.

Capcom Classics serisi oyunlar PSN üzerinden indirilip PSP’de oynanabilecek. PlayStation Network‘de İlk parti olarak “Capcom Classics Collection: Remixed” bugün itibariyle indirilme hazır. “Classics Collection” içerisinde Final Fight, Captain Commando, Street Fighter, Magic Sword gibi 90’ların en sevilen Arcade oyunları bir arada bulunuyor. Atari salonu anılarını canlandırmak isteyenler için koleksiyonda 20 adet eski yapım Capcom oyunu mevcut. PlayStation Network’de yayınlanacak diğer Capcom oyunları:

-Mega Man Powered Up
-Dino Crisis
-Power Stone Collection
-Mega Man Maverick Hunter X
-Resident Evil 2
-Darkstalkers
-Street Fighter Alpha 3 Max
-Resident Evil 3: Nemesis
-Capcom Classics Collection: Reloaded
-En sevdiğiniz Capcom oyunu hangisi?

:: En sevdiğiniz Capcom oyunu hangisi?

Yazan: Rumi Çabuk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Capcom Klasikleriyle Buluşma Zamanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Capcom Klasikleriyle Buluşma Zamanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Capcom Klasikleriyle Buluşma Zamanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "