Okunma

Cebit 2010: genesisWorld iPhone İstemcisi


03 Mart 2010 Çarşamba 13:46
Cebit 2010: genesisWorld iPhone İstemcisi

Kendi geliştirdiği çözümler ile küçük ve orta ölçekli işletmelere bilgi ve müşteri ilişikleri yönetimi alanlarında çözümler üreten CAS, genesisWorld için özel bir iPhone istemcisini ve mobil senkronizasyon hizmetini duyurdu. Fonksiyonel Inxmail özelliklerini cebe taşıyan yeni hizmetler ile tüm sonuçlar anında CAS genesisWorld üzerinde kullanılabilir hale geliyor.

Duyurulan bir başka hizmet de küçük ölçekli işletmeler için geliştirilen CAS PIA 2.0 Saas çözümü. iPhone ve Blackberryler için senkronizasyon olanağı da tanıyan PIA 2.0’ın mobil hizmetleri Mart sonuna kadar ek bir bedel ödemeden kullanılabiliyor.

:: Ülkemizde şirketlerin SaaS çözümlerine yeterli önemi verdiklerini düşünüyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cebit 2010: genesisWorld iPhone İstemcisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cebit 2010: genesisWorld iPhone İstemcisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cebit 2010: genesisWorld iPhone İstemcisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "