Okunma

CeBIT 2012’de ‘Güveni Yönetecek’


16 Kasım 2011 Çarşamba 15:17
CeBIT 2012’de ‘Güveni Yönetecek’

Son yıllarda özellikle kurumsal tarafa yönelen fuarlardan biri olan CeBIT, 2012 yılında ‘Güveni Yönetmek‘ teması ile kapılarını açıyor. 6-10 Mart 2012 tarihlerinde Almanya’nın Hannofer şehrinde düzenlecek fuarla ilgili bugün İstanbul‘da bir basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısında Thomas Mosch (BITKOM Yönetim Kurulu Üyesi) ve Gerald Munderloh (CeBIT Başkan Yardımcısı) yapılacak fuarla ilgili bilgiler verdi.

İşte ShiftDelete.Net olarak Türkiye’de ilk kez bulunan CeBIT Başkan Yardımcısı Gerald Munderloh ile gerçekleştirdiğimiz röportaj:

Fuar bu yıl Pro (İş Dünyasına Yönelik Bilişim Çözümleri), Gov (Kamu Sektörüne Yönelik Bilişim Çözümleri), Lab (İnovatif Bilişim Teknolojileri İçin Ar&Ge) ve Life (Son Kullanicilar İçin Bilişim Teknolojileri) olmak üzere 4 farklı bölümden oluşacak.

Bu yıl partner ülkenin Brezilya olduğu CeBIT’te Amazon.com, eBay, IBM, SEC, eMeter ve Rovio gibi firmaların üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak katılacak. IBM’den Michael Rhodin ve Microsoft’tan B. Kevin Turner’ın açılış konuşmasını yapacağı fuarda, Amazon’dan Dr Werner Vofels ve Jeff Bezos, eMeter’dan Larsch Johnson, Siemens Enterprise Communications’dan Hamid Akhavan, Rovio’dan Mikael Hed gibi isimler de konuşma yapacak.

:: Fuarların eski önemi kalmadığı düşüncesine katılıyor musunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CeBIT 2012’de ‘Güveni Yönetecek’ konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CeBIT 2012’de ‘Güveni Yönetecek’ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CeBIT 2012’de ‘Güveni Yönetecek’ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "