Okunma

Ceplerin Babası Android Dedi


12 Mart 2010 Cuma 13:30
Ceplerin Babası Android Dedi

Cep telefonu sektörü o kadar büyüdü ki, artık firmalar kadar bu konuda yorum yapan insanlar da büyük paralar kazanabiliyor. Profesyonel mobil editörlerinin tek bir yorumuyla birlikte, firmalar batabiliyor ve yükselebiliyor.

Aynı şekilde, moda ikonları ve ünlüler de bazı telefonlarının satışlarını patlamak için büyük katkı da bulunuyor. Şimdiye kadar, hep bu kişilerin telefonlar hakkındaki yorumlarına göz attınız. Bir de, cep telefonunun mucidi Marty Cooper‘ın sözlerini dinleyin.

iPhone’u beğenmedi başka telefonlara yöneldi

Amerika’daki bir televizyon programına katılan Cooper, kendiyle yapılan röportajda mobil dünya hakkında yorumda bulundu.

Bir süre iPhone kullandığını söyleyen Cooper bu cihazı beğenmediği için telefonunu değiştirdiğini söyledi. Kendisine yönetilen soru üzerine ise Cooper şu anda Motorola Droid marka bir telefon kullandığını açıkladı.

Ceplerin babası, bu telefonu kullanmasının nedeni olarak ise Android sistemini merak ettiğini ve bu konuda daha tecrübe kazanmak için adı geçen cihazı seçtiğini belirtti.

:: Marty Cooper’ın fikirlerine katılıyor musunuz? Android sistemi sizce iPhone OS’dan başarılı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ceplerin Babası Android Dedi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ceplerin Babası Android Dedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ceplerin Babası Android Dedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "