Okunma

CES 2010 Mac Firmalarını Çekiyor


30 Ocak 2009 Cuma 12:30
CES 2010 Mac Firmalarını Çekiyor

Kim derdi ki gün gelecek, iPod ve iPhone gibi cihazlar için CES fuarında özel bir bölüm oluşturulacak? CES 2010, Apple‘ın yanı sıra Mobis Technology, Pro Clip USA, Incipio Technologies, iSkin ve GelaSkins adlı Mac menşeili firmalara da ev sahipliği yapacak.

iÖzel Bölüm

Öyle ki, Mac temalı iLounge Pavilion adlı özel bir bölüm hazırlandı ve fuardaki kaplayacağı alan dört kat genişletildi. Önümüzdeki yıl “The Start of a New Era” (-Yeni bir çağın başlangıcı) sloganıyla 4-8 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan CES 2010‘da bakalım başka ne sürprizler olacak.

:: Gelecek yıl CES’in yıldızı kim olur?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES 2010 Mac Firmalarını Çekiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2010 Mac Firmalarını Çekiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2010 Mac Firmalarını Çekiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "