Okunma

CES Asia 2016 Başlıyor


11 Mayıs 2016 Çarşamba 01:58
CES Asia 2016 Başlıyor

Teknolojinin baş döndüren hızı, günlük hayatımızı ve tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmeye devam ediyor. Söz konusu yeniliklerin neler olduğunu canlı olarak ziyaretçilere sunan ve önemli işbirliklerinin gerçekleştiği etkinliklerden CES Asia 2016, 11-13 Mayıs 2016 tarihlerinde Çin’in Şangay kentinde düzenlenen açılış konuşmalarıyla başladı. 

CES Asia 2016 iş ortakları

Fuarın iş ortakları arasında Unilever, Omnicom Media Group, Twitter, IBM, Indiegogo, TransLink Capital, LeTV, TE Connectivity, Shanghai Oriental Pearl Media, GfK, Tencent, WPP, CTA gibi teknolojiye yön veren önemli markalar bulunuyor.

Fuarın ilk gününde gerçekleşen sunumlarda, 2016’nın teknoloji trendleri paylaşılıyor. Özellikle Çin ve ABD pazarlarına ait en güncel verilerin paylaşıldığı CES Asia 2016’da, bu pazarların Asya’daki üretici iş ortaklarından da önemli bilgiler verilecek.

CES Asia 2016’nın konu başlıkları

Fuarın en çok ilgi çeken kategorileri arasında IoT ve giyilebilir cihazlar bulunuyor. Bununla birlikte değişen medyanın VR ile olan işbirliği de masaya yatırılacak. 

ShiftDelete.Net olarak yerinde izlediğimiz CES Asia 2016’da olan bitenleri, özel video ve röportajlarla okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

:: CES Asia 2016’dan beklentileriniz neler?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" CES Asia 2016 Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES Asia 2016 Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES Asia 2016 Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "