Okunma

Chrome da Senkronize Oluyor


03 Ağustos 2009 Pazartesi 19:40
Chrome da Senkronize Oluyor

Mozilla Weave ya da Xmarks gibi tarayıcı senkronizasyonu araçlarının eksikliğini Google Chrome‘da yaşıyorsanız, Chromium’un geliştirme listesindeki detaylar hayli ilginizi çekecek. Zira Google’ın planları arasında, Chrome’a senkronizasyon özelliği eklemek de yer alıyor.

Öncelikle deneysel Chromium sürümlerinde yer alacak olan senkronizasyon, zamanla yer imleri senkronizasyonu şekliden kararlı Google Chrome sürümünde de yer alacak. Daha ileri düzey senkronizasyon işlemleri ise sonraki aşamalarda söz konusu olacak.

:: Tarayıcı senkronizasyonu sizin için önemli mi?

Bilgi İçin : Chromium Dev
{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

3 yorum - “Chrome da Senkronize Oluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    chrome sade, işlevi yüksek bir browser. hız bakımından da ff ve ie ye göre daha iyi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu gün yer imlerimi firefox nasıl olduğunu anlamadan sildi tertemz yapti artik firefoz kafamin tasini attırmaya başladı durmabir de çöküyor şu eklentiler yüzünden bağlandım kaldim

  3. SDN Okuru dedi ki:

    çoğu tarayıcıya yeni yeni eklenen bu ve bunun gibi birçok özelliklerin hepsi yıllardır opera da bulunmakta. ama ısrarla örneklerinizde operayı yazmıyorsunuz. lütfen operayıda bunların arasına yada en başa koymayı unutmayın lütfen.

Geri bildirim