Okunma

Chrome Türkçe Öğrendi!


26 Şubat 2009 Perşembe 04:48
Chrome Türkçe Öğrendi!

Google Chrome’un geliştirici kanalı, 2.0.166.1 sürüme güncellendi. Pencereler arası sekme taşıma ve çift tıklama ile ilgili bazı ayarlamaların düzenlendiği yeni sürümde, Türkçe yazı denetimi de nihayet Chrome‘da yerini almış görünüyor.

HTTP denetimlerini canlı bağlantı üzerinden gerçekleştiren Google Chrome Dev 2.0.166.1, ayrıca taslak olarak tam ekran desteği de getiriyor.

Kanalınızı Değiştirin

Chrome güncellemelerini geliştiricilere yönelik olan Dev. kanalından yapmak için, Google Chrome Channel Changer aracını buradan indirip çalıştırarak istediğiniz kanalı belirleyip, ardından tarayıcınızdaki About Google Chrome bölümünde güncelleme seçeneğini kullanabilirsiniz.

:: Hangi Google Chrome kanalında güncelleme yapıyorsunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Chrome Türkçe Öğrendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome Türkçe Öğrendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome Türkçe Öğrendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "