Okunma

Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi


26 Kasım 2008 Çarşamba 06:30
Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi

Google Chrome‘un yeni sürümlerinin adlarını biz artık aklımızda tutmakta zorlanıyoruz. Son olarak 0.4.154.25‘e güncellenen tarayıcıya HTML formatında yer imlerini içe ve dışa aktarma olanağı tanıyan bir yer imleri yöneticisi eklenmiş durumda. Bunun anlamı da, Firefox ve diğer tarayıcılardan kolaylıkla favori adreslerinizi aktarabileceksiniz. Pop-up yöneticisinin çalışma şeklini değiştiren Google Chrome, Google Gears ve V8 JavaScript Engine‘i de güncellemiş görünüyor. En yeni sürümü her zamanki gibi Google Chrome sayfasından indirebilirsiniz.

:: Google Chrome’un gelişimini yeterince hızlı buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Aynen katılıyorum. Her ürününde beta yazıyor. Gmail yıllardır beta. Denemek için kullandım. Fakat beta aşamasından çıkmadan tekrar denemem.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Henüz hazır değ***** çok güzel bir tarayıcı ama google ın her ürüne beta yazma sevdasından chrome’de vazgeçtiğinde kullanırım.Sadece deneme amaçlı kısa süre kullandım o kadar.

" Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome’a Yer İmleri Yöneticisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "