Okunma

Çift Yönlü Ve Çok Hızlı


22 Haziran 2009 Pazartesi 11:06
Çift Yönlü Ve Çok Hızlı

Temel farklılığı ‘esneklik’ olan yeni imageFORMULA DR-7090C, A3 boyutundaki hızlı flatbed (düzyatak tarama ünitesi) özelliği sayesinde kullanıcıların ciltli veya hasar görmüş dokümanları düzgün bir şekilde taramalarına olanak vermesi ile ilgi çekiyor.

Dakikada 70 sayfa tarayabilen bu ürün, 100 sayfalık tek yollu kâğıt besleyicisine sahip. Bunun avantajı, özellikle uzun tarama işlemleri olan ve verimliliklerini en üst seviyeye çıkarmak isteyen işletmeler için uygun bir seçenek olması.

 

Canon imageFormula DR-7090C, orta ve büyük boy öçlekli şirketler için geliştirildi.

 

DR-7090C tarama işlerini basit ve verimli hale getirirken, kullanıcı dostu İş Kayıt Aracı (Job Registration Tool) vasıtasıyla 99 adede kadar değişik tarama işlemi tanımlanabiliyor. Tek bir tuşa basılarak dokümanlar taranabiliyor ve ortaklaşa kullanılan dosyalar, e-postalar, yazıcılar da dâhil olmak üzere çeşitli noktalara, TIFF veya aranabilen PDF formatları gibi değişik formatlarda gönderilebiliyor.

Gelişmiş görüntüleme özellikleri sayesinde, kaynak dokümanda düşük kalitede karakter ve içerik bulunduğu ve okunması zor olduğu zamanlarda bile, tarayıcı otomatik olarak taranan görüntüyü, mükemmele yakın görüntü kalitesine sahip olacak şekilde iyileştiriyor.

:: Evinizde ne tür bir tarayıcı kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çift Yönlü Ve Çok Hızlı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çift Yönlü Ve Çok Hızlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çift Yönlü Ve Çok Hızlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "