Çiftçiye Özel Bereketli Paket


12 Mayıs 2010 Çarşamba 07:55
Çiftçiye Özel Bereketli Paket

Turkcell, tarım sektörüne büyük yenilik getirecek bir projeyi hayata geçiriyor. Avantajlı Çiftçi Paketi Tarifesi, bölgeye ve ürüne özel 360 derece bilgilendirme, mobil eğitimler ve marka işbirlikleriyle Turkcell Çiftçi Paketi, Türkiye çiftçisinin hayatına değer katıyor.  

Tarımsal faaliyet gösteren Turkcell’lilerin cebine bereket katacak, hiçbir koşul ve ücret gerektirmeyen Çiftçi Paketi’ne kayıt olmak için CIFTCI yazıp 2222’ye mesaj atmak yeterli.

Turkcell Çiftçi Paketi’ne kayıt olurken kişinin konumu otomatik belirlenerek özel zirai hava durumu paketi tanımlanıyor. Ayrıca, tarımsal gelişime yönelik olarak çiftçilerin profiline uygun, özel olarak hazırlanmış mobil eğitimler ve özel içerikler geliştiren Turkcell, bu ücretsiz hizmetiyle önemli bir projeye daha imza atıyor.

Turkcell Çiftçi Paketinde avantajlı Çiftçi Paketi tarifesi, bölgeye ve ürüne özel bilgilendirme, mobil eğitimler ve marka iş birlikleri yer alıyor.(Gençsen Geleceksin)

 

Çiftçi Tarifesi’ndeki aboneler otomatik olarak ÇİFTÇİ PAKETİ’ne üye olurlar

Turkcell Çiftçi Paketi Avantajları

Turkcell Çiftçi Paketi, mobil iletişime tarifesiyle bereket getiriyor. Faturalı hatlar için yurt içi her yöne 500 dakikası ayda sadece 29 TL, faturasız hatlarda 5 dakikası sadece 30 kuruş. Diğer yönleri aramanın dakikası 30 kuruş. Çiftçi tarifesinden, diğer operatördeki numarasını Turkcell’e taşıyan, yeni bir hat alarak veya mevcut Turkcell hattıyla tarifeden faydalanmak için başvuran tüm bireysel çiftçiler faydalanabilir. Tarifeye geçmek isteyen müşterilerin çiftçi olduklarına dair herhangi bir resmi belge ile birlikte  Turkcell İletişim Merkezi’ne (TİM) başvuruda bulunmaları yeterli oluyor.(Turkcell’den Mobil Cüzdan)

Çiftçi Tarifesi’ndeki aboneler otomatik olarak ÇİFTÇİ PAKETİ’ne üye olurlar.

Konuma Özel Zirai Hava  Durumu

3 günlük en yüksek ve en düşük sıcaklık durumu

Nem durumu

Rüzgar durumu

Don bilgisi

Yağış miktarı

Ürüne yönelik Bilgi Paketi

Ürüne yönelik bilgi paketi kapsamında çiftçilerin çalışma alanları olan Tarla Bitkileri, Meyvecilik, Sebzecilik, Hayvancılık ve Organik Tarım konularında kişiye özel ilgili konu başlığında bilgi ve haberler günlük SMS ile iletilecek. Abonelerin ilgili konu başlığını (Tarla Bitkileri için TARLA, Meyvecilik için MEYVE, Sebzecilik için SEBZE, Hayvancılık için HAYVAN, Organik tarım için ise ORGANIK) yazıp 6609’a göndermeleri yeterli olacak.

Paket Kapsamında, bölgesel alım satım fiyatları

duyurular, haberler ,zararlılara yönelik erken uyarı mesajları, besicilik yöntemleri, başlıklarında SMS bilgilendirmeleri günlük olarak iletilecektir.

Çiftçiye özel avantajlar

Çiftçi Paketi, Gidatarim.com iş birliğiyle sunulan mobil eğitim ve bilgilendirme hizmetlerinin yanısıra çiftçiye özel avantajlar da sunuyor. Seramatik ürünlerinde %20 indirim, ÇalarkenDinlet’ten ücretsiz yerel müzikler ve çok yakında sürpriz marka iş birlikleriyle desteklenecek yeni avantajlar çiftçileri bekliyor.

:: Turkcell tarifelerini beğeniyor musunuz?
yazarAhmet Dokuzmegapiksel

SDN'de çok sık yazmasa da, yazdığında taşı gediğine oturtan Ahmet Dokuzmegapiksel, sitenin ilk yazarları arasında olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
9 yıl önce

CİFTCİ YAZIP 2222 YE GÖNDERDİM AMA DAHA GELMEDİ 24 SAATTİR BEKLİYORUM NASIL OLUYO BU İŞ ANLAMADIM

SDN Okuru
SDN Okuru
9 yıl önce

CEVABINIZI BEKLİYORUM ACELE EDİN

" Çiftçiye Özel Bereketli Paket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çiftçiye Özel Bereketli Paket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çiftçiye Özel Bereketli Paket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  2. 2 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  3. 3 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  4. 4 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  5. 5 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  6. 6 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  7. 7 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  8. 8 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  9. 9 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  10. 10 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi